PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7540}
7,7 33 643
oceny
7,7 10 1 33643
7,8 28
ocen krytyków
Manhattan
powrót do forum filmu Manhattan

Niech nikt nie waży się powiedzieć złego słowa na to arcydzieło, tylko da mu 2 szansę, a jeśli i to nie pomoże to niech wraca do chrupkolandii. :)

ocenił(a) film na 6
wawirko

Dobrze, zrobię jak mówisz, dam mu drugą szansę:) Bo jak na razie to takie mocne 6 daje.

ocenił(a) film na 6
wawirko

Dobrze, zrobię jak mówisz, dam mu drugą szansę:) Bo jak na razie to takie mocne 6 daje.

ocenił(a) film na 10
wawirko

Wydaje mi się, iz każdy film Allena to w pewnym sensie arcydzieło.Twierdzę tak dlatego, że najbardziej podobaja mi się filmy o życiu, o ludziach i ich problemach. Często "ludzie filmu" oraz ludzie ze środowiska filmweb zarzucają reżyserowi, że jego filmy sa prostolinijne i przewidywalne, bo mówią o tym samym. Owszem może powtarzają sie pewne motywy, ale zycie tak jest skonstruowane, że często przewijają się przez nie te same problemy, te same sceny i ciężko na siłę szukać takowych, które nami wstrząsna tylko dlatego, by zrobic dobry film. Allenowskie problemy są często podobne, ale co piękne rozwiązywane na wiele sposobów, dające do myslenia.Jesli ktoś nie zgadza się z tym co powiedziałem ma do tego prawo.I tyle.

ocenił(a) film na 8
gulek_2

Zgadzam się w stu procentach z Tobą. Aż dodam do ulubionych:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones